Kvalita

 

Dnešný svet zaujíma hlavne kvantita a na kvalitu sa nekladie až taký vysoký dôraz. Firma KH nábytok nemieni v tomto trende pokračovať a preto sa snažíme vyjsť  zákazníkom v ústrety v každom smere.

 

Hlavným cieľom je ponúknuť zákazníkovi kvalitný materiál v rozumnej cene. Preto sme sa rozhodli spolupracovať s firmou BLUM, ktorej produkty v dnešnom svete nábytku charakterizuje vysoká kvalita a nenahraditeľná  funkčnosť. Týka sa to hlavne nábytkových kovaní, ako závesy, zásuvky, výklopné mechanizmy a podobne. Na správne namontované a použité produkty poskytuje výrobca doživotnú záruku. V inom zmysle to znamená, že kovanie musí byť funkčné počas celej životnosti nábytku v ktorom je namontované.

 

Firmy  HETTICH, GRIMME, KNKDALLE predstavujú tradičných a kvalitných výrobcov úchytiek či madiel.  Široký sortiment ktorý ponúka aj naše stolárstvo určite uspokojí aj najnáročnejších zákazníkov.

 

Drôtený program a osvetlenie u nás zastupujú firmy WIRELI a HÄFELE,  ktorých dizajn a funkčnosť si  určite získajú každého z Vás.

 

Samozrejmosťou sú aj kuchynské dresy od firiem BLANCOFRANKE. Kovanie vstavaných skríň používame od firiem SALU a LAGUNA. Ďalej spolupracujeme s firmami SWELL, LUNIT, IWIM, DREWPOL, STYLEDOOR .